Vítejte na webu sdružení politické strany a nezávislých kandidátů Nezávislá volba
kandidujícího do zastupitelstva města Zábřeh v komunálních volbách 5.-6. října 2018

Ing. Bc. Marie Novotná
Adresa bydliště:

Obránců míru 18, 789 01 Zábřeh

Vzdělání

Absolvovaná střední škola: Gymnázium Šumperk
Absolvovaná vysoká škola: Univerzita Palackého - žurnalistika (Bc.) + Česká zemědělská univerzita Praha - Veřejná správa a regionální rozvoj (Ing.)

Stávající zaměstnavatel:

Rodičovská dovolená + OSVČ
Pracovní zařazení: Lektorka pohybových kurzů a in-line bruslení, pořadatelka letních táborů a dalších aktivit pro děti (Tábory NoMa), choreografka a vedoucí tanečních skupin (DC a DCJ)
Předchozí: Referentka IC Zábřeh (projekt Aktivní senior), redaktorka (Olomoucký deník, MF Dnes), prodejkyně vozů Škoda ve společnosti Fortex AGS, a.s. Šumperk.

Moje současné společenské aktivity ve městě (okrese, kraji…):

Spoluobčané mne mohou nejčastěji vidět při organizaci nejrůznějších akcí pro děti (např. Den dětí, …) a také na kulturních akcích (jarmarky, …), kde často vystupuji se svými svěřenci.

Moje osobní zájmy a záliby:

Láskou mého života se v pubertě stal tanec a pohyb všeobecně, takže těmito aktivitami trávím hodně svého času. Společně s manželem rádi bruslíme a vyrážíme na procházky s našimi třemi dětmi. Před rokem se naší společnou zálibou (ale i povinností) stal dům, který jsme si pro naši početnou rodinu pořídili. Jinak jsem věčný student, mou velkou zálibou je neustále se učit novým věcem a studovat.

Oblast mého osobního zájmu, v níž bych se jako kandidát NV chtěl angažovat pro město (jeho občany) v následujícím volebním období:

Zejména kultura, sport, všeobecně rozvoj a sociální oblast.

FOTO


Při křtu druhého dítěte - syna Jiřího.


S nejstarší dcerou Maruškou.


Cvičím, tedy jsem....


Při závěrečné děkovačce na vystoupení mé taneční skupiny.


Jsem pro každou legraci a miluji recesi.Zpět na výpis kandidátů